Спорт – це життя, а не гра!

Спорт – розпорядок дня з ранку!

Спорт – дисципліна, тяжка праця!

Це свято і тріумф!

Ти повинен добігти,

І все висоти взяти,

У спорті не буває слабких,

Сила волі перемагає.

"Олімпійське лелеченя 2019"

19.03.2019 команда Троїцького ліцею «ВЕСЕЛКА» взяла участь у районних змаганнях «Олімпійське лелеченя», які складалися з трьох етапів: презентація команди, олімпійська вікторина та спортивні естафети. Наша згуртована команда із задоволенням змагалася, ні на мить не падала духом і заряджала своєю енергією та позитивом оточуючих. У результаті впертої боротьби учні вибороли загальне ІІ місце.

Склад команди: Лисенко Ілля, Чабан Ліна, Шаповалова Мар'яна, Хрон Софія, Авраменко Ярослава, Євтушенко Сергій, Сукач Даніл, Каюдіна Владлєна, Жукова Софія, Остріков Валерій, Воронов Артем, Найдьонов Сергій.

26 жовтня 2018 року, за підтримки КУ «Троїцький ЦФЗН «Спорт для всіх» в спортивній залі Троїцького ліцею пройшли змагання з силового багатоборства серед дівчат 5-8 класів «NIKA-2018», присвячених тижню естетично-оздоровчих дисциплін, серед видів: - піднімання тулуба в сід за 30с.; - стрибки на скакалці за 30с.; - підтягування у висі лежачи; - стрибки у довжину з місця.

В змаганнях прийняли участь: Леонова Валерія, Зеленіна Софія, Данченко Вікторія, Кулікова Анжеліка, Закутська Олеся,Лифар Ольга, Руденко Софія, Кононенко Влада, Романенко Єсенія, Авраменко Ярослава, Гарист Ангеліна. Переможницями змагань «NIKA-2018»стали:І місце – Авраменко Ярослава, ІІ місце – Закутська Олеся, ІІІ місце – Данченко Вікторія. Переможницями у номінації «Піднімання тулуба в сід» стали:І місце – Гарист Ангеліна, ІІ місце – Авраменко Ярослава,ІІІ місце – Закутська Олеся. Переможницями у номінації «Стрибок у довжину з місця» стали:І місце – Авраменко Ярослава, ІІ місце – Данченко Вікторія, ІІІ місце – Романенко Єсенія. Переможницями у номінації «Підтягування у висі лежачи» стали:І – ІІ місце – Закутська Олеся та Данченко Вікторія, ІІІ місце – Зеленіна Софія. Переможницями у номінації «Стрибки на скакалці» стали:І місце – Закутська Олеся, ІІ місце – Лифар Ольга, ІІІ місце – Авраменко Ярослава.

19 січня 2018 року команда учнів 5-7 класів на районних змаганнях з піонерболу посіла І місце.