Наша гордість

Важко сьогодні не погодитися з думкою відомого українського письменника Г.Тютюнника, який писав, що талант – то крапля здібностей і море праці. Талановитими та працьовитими є наші майбутні випускики Сліпець Кирило та Босюк Юлія. Кирило - всебічно розвинений, справжній інтелектуал, неординарно мислить. Хлопець захоплюється вивченням іноземної мови, цікавиться британськими методиками і посібниками видавництв «Лонгман», «Експрес-паблішен», «Оксфорд», багато читає, захоплюється нумізматикою, вільний час присвячує самовдосконаленню та написанню поезій. Кирило - переможець II туру Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, 2 роки поспіль посідав I місце у III турі Всеукраїнських олімпіад з англійської мови, переможець районного конкурсу «Лідер року - 2015». Юлія - тендітна дівчинка з розумними очима висвітлює промінчики своєї обдарованості у віршуванні, співі, захопленні малюванням. Учениця 11 класу Босюк Юлія є переможцем III туру Міжнародного конкурсу студентської та учнівської молоді імені Тараса Шевченка, посіла III місце у IY турі олімпіади з української мови, у 2017 - 2018 навчальному році посіла III місце у III турі Міжнародного мовно - літературного конкурсу імені П. Яцика У номінації «Обдарована молодь на творчому шляху» визнана лідером у районному конкурсі «Людина року - 2016».

З перемогою, Юліє!

Українська Гельсінська Спілка з прав людини за сприяння Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини проводила Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Права людини крізь призму сучасності». Учениця 11 класу Босюк Юлія стала Лауреатом у даному конкурсі і отримала особисту відзнаку роботи Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. Юлія запрошена на урочисту церемонію нагородження учасників Всеукраїнського конкурсу до офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини до Києва. Вітаємо Юлію та бажаємо нових перемог!