19 березня 2019 року школярі Троїцького ліцею відвідали Товариство з обмеженою відповідальністю Маслопресовий завод

Екскурсія присвячена ознайомленню з деякими робітничими професіями, такі як "Грануляторник", "Пресувальник", "Апаратник сушіння", "Слюсар" , "Електрогазозварник". Професії діти повинні знати не тільки по теорії , а на практиці і на яву.

Екскурсія почалась з ознайомлення школярів з інструкцією по техніці безпеки, далі нашу екскурсію продовжив головний інженер Михайло Маляренко який ознайомив з розташуванням цехів на території, після чого ми завітали в лабораторію і поспілкувалися з начальником ПТЛ Ольгою Зозулею, яка розповіла про правильність відбору насіння для аналізу на маслянистість, білок, вологу, показала якими апаратами це робиться.

Далі було ознайомлення з ланцюгом роботи на заводі від приймання насіння до його обробки, переробки, сушіння, пресування та гранулювання насіння та лузги. Школярам дали скуштувати зернятко насіння соняшника, яке не жарене а просушене на пару. Наприкінці екскурсії школярі мали змогу поставити запитання щодо особливостей організаційної побудови підприємства, внутрішнього і зовнішнього середовища його функціонування, на які отримали вичерпні та цікаві відповіді.

Щиро дякуємо керівництву ТОВ «Маслопресовий завод» за організацію і проведення цікавої пізнавальної екскурсії та можливість «занурити» школярів у реальні умови функціонування сучасного вітчизняного підприємства!

14 березня 2019 року учні 7-9 класів Троїцького ліцею, за ініціативою Троїцького районного центра зайнятості, відвідали пожежно-рятувальну частину Троїцького району, де під час екскурсії було презентовано професію пожежного-рятувальника.

Дітей ознайомили з обов’язками пожежного-рятувальника як в теорії так і на практиці. В учнів було безліч питань, на які співробітники надали детальні роз’яснення.
Сподіваємось, що в подальшому дана екскурсія допоможе школярам під час вибору майбутньої професії.

Чудову подорож подарував учням Троїцького ліцею Троїцької селищної ради та Троїцького ліцею ОЗО Троїцької селищної ради відділ освіти Троїцької ОТГ на зимових канікулах. 12 учнів Троїцької ОТГ вирушили в подорож на Різдвяні свята до Тернопільської області в Борщівський район. В рамках проекту "Схід і Захід разом"

Між Луганською та Тернопільською областями була організована ця подорож з 03.01.19 по 10.01.19 р. Нашу групу зустріли представники Тернопільської обласної адміністрації привітали дітей з приїздом на відпочинок на такі величні для Західної України Різдвяні свята, журналісти телеканалу «Новини Тернополя» поцікавились як ми доїхали,взяли інтерв`ю в дітей,. Дітей привезли до м. Борщів та розмістили в родини на проживання.

27 і 28 жовтня 2018 року у рамках проекту «Змінимо країну разом» у місті Києві відбулася зустріч педагогів Троїцького ліцею та ОЗНЗ «Перемишлянська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. О.Ковча».

Мета зустрічі: обмін досвідом роботи, встановлення ділових та плідних стосунків, знайомство з навчально-виховним процесом закладів освіти , ознайомлення з історичною та культурною спадщиною Київщини.

Зустріч з колегами зі Львівщини відбулася в теплій, дружній партнерській атмосфері, бо всі освітяни є однодумцями. У ході спілкування ми переконалися, що успішна країна складається з успішних сіл, селищ, міст, де люди задоволені власним добробутом, комфортним та змістовним життям.

За можливість взяти участь у такій незабутній подорожі висловлюємо подяку начальнику відділу освіти молоді та спорту Троїцької селищної ради Артему Масленнікову.

Подорож до незрівнянної Львівщини

В рамках проекту "Схід і Захід разом" була організована єкскурсія-подорож до західної україни. Діти приїхали до Перемишлянського району 6 січня 2018 року. Делегацію зустріли представники влади, адміністрація Перемишлянської загальноосвітньої школи ім. Омеляна Ковча, родини, які запросили учнів гімназії на проживання. Голова Перемишлянської райради Роман Андрусишин привітав дітей з прибуттям, розповів з якою метою було започатковано цей проект, ознайомив з програмою на весь термін перебування. Заступник голови райради Тарас Мартиняк ознайомив дітей з розподілом по сім`ям, познайомив з батьками, їх дітьми, де гоститимуть учні з Троїцького. Завучі та учителі провели екскурсію по школі, і ми роз`їхалися по родинах Перемишлянського району. 6 січня це Свят-вечір. Це одне з найбільш шанованих свят для всіх християн. І тому кожна родина починає готуватися з ранку, бо треба встигнути приготувати 12 пісних страв, серед яких обов'язково мали бути борщ, риба, гриби, пироги з квасолею та капустою, картопля та узвар. Всі діти, які приїхали були залучені до родинних традицій. Ми разом ліпили вареники, пампушки, вчилися готувати смачну куттю.

7 січня на Різдво всіх нас запросили до Храму Святого Миколая на огляд Вертепів.

8 січня ми вирушили до Львова. Головним координатором і організатором нашої екскурсії був заступник голови Перемишлянької райради Тарас Мартиняк. Екскурія по Старому Львову просто зачарувала. А ще у Львові ми відвідали "Шевченківський гай"- музей просто неба, поспілкувалися та подивилися концерт фолкльорної пісні. Львів здивував, зачарував і залишився в серці назавжди.
9 січня була екскурсія до Уніва. Тут діє Свято-Успенська Лавра отців-студитів Української Греко-Католицької Церкви. Лавра славиться своєю чудотворною іконою Богоматері та цілющим джерелом. Екскурсовод-монах провів цікаву екскурсію до музею Лаври. Це особливе місце, бо тут відчуваєш спокій і гармонію своєї душі, знаходиш відповіді на хилюючі тебе питання сьогодення.
Ввечері нас запросили до краєзнавчого музею на свято Родини.
Дякуємо за гостинність, щирість, відкритість, за турботу, за подарунки.

Camp skills